Deputatul Mihai Fifor, președinte al PSD Arad și fost ministru de Interne a criticat modul în care conducerea Poliției arădene a sărbătorit Ziua Poliției. Printr-o postare pe contul său de pe o rețea de socializare, Mihai Fifor a calificat prestația șefilor Poliției arădene drept ștearsă și cenușie, salutând totuși pe polițiștii care acționează în interesul cetățenilor.
„Astazi, Politia…
ACASA Stiri Din Arad Mihai Fifor: Conducerea poliției arădene, fără respect față de polițiști – Arad...





