Când îți pui telefonul pe masă, să zicem, când iei cina cu prietenii tăi, îl așezi cu ecranul cu fața în sus sau în jos? Alegerea pe care o faci spune multe lucruri despre tine, astfel că este mai bine să îți ții telefonul cu fața în jos după folosire. Iată de ce!

Există două categorii principale de oameni din acest punct de vedere: cei care pun telefonul cu fața în sus și oamenii care pun dispozitivul cu ecranul în jos. …

SURSA