Un accident rutier a avut loc în Nădlac, la sensul giratoriu DN 7, între un autoturism și un TIR. Un bărbat a rămas încarcerat în mașină. „Intervine descarcerarea ușoară cu trei subofițeri, un echipaj SMUD și un echipaj de la Serviciul de Ambulanță Județean Pecica. În urma accidentul a rezultat o victimă de sex masculin, conștientă, încarcerată. S-a acționat pentru extragerea acesteia din…

SURSA