de Gabi CHIREA (text și foto)
Boris Keca, fost fotbalist cu aproape 100 de meciuri în Liga 1, a fost antrenor la academia lui FC Dinamo și antrenează acum grupa 2007 de la CS Dinamo, fiind un respectat antrenor la nivel de fotbal juvenil. Acesta spune că retrogradarea echipei în liga secundă nu a fost o surpriză, pentru că clubul acuza grave probleme financiare și nu avea o strategie clară de redresare. De…





