Boris Keca, fost fotbalist cu aproape 100 de meciuri în Liga 1, a fost antrenor la academia lui FC Dinamo și antrenează acum grupa 2007 de la CS Dinamo, fiind un respectat antrenor la nivel de fotbal juvenil. Acesta dezvăluie care sunt lacunele cu care jucătorii români ies din perioada junioratului și care, ulterior, sunt foarte greu de corectat, pentru ca ei să se poată impune la cluburi din străinătate. 

“Jucătorii…

SURSA