Curtea de Apel Bucureşti a dispus, vineri, începerea judecării pe fond, pentru a doua oară, în dosarul în care fostul preşedinte al Ligii Profesioniste de Fotbal Dumitru Dragomir este acuzat că a primit peste 3 milioane euro mită de la fostul administratorul RCS/RDS Ioan Bendei, în schimbul acordării drepturilor de televizare a meciurilor de fotbal din Liga 1.
În ianuarie 2019, Dumitru Dragomir a fost condamnat de…





