Duelul dintre Sepsi și Farul Constanța s-a încheiat la egalitate, scor 1-1, iar covăsnenii au criticat arbitrajul după ce două dintre goluri le-au fost anulate.
La finalul meciului, Marius Ștefănescu l-a invitat pe arbitrul Andrei Chivulete să se uite la reluarea partidei pentru a vedea și el faulturile pe care le-a omis pe gazon.
- …





