Oficialul de la FCSB a reamintit declarația lui Gigi Becali din luna decembrie, când, după meciul din Cupa României cu FC U Craiova, câștigat de olteni cu 2-0, a spus că “am făcut o echipă ca să poată și Mititelu să mă bată o dată în 20 de ani”.

Mihai Stoica: “Gigi Becali nu a făcut echipa cu Craiova ca să piardă. A mințit!”

Mihai Stoica i-a luat apărarea lui Becali, spunând că omul de…

SURSA