Supărat după umilința suferită de echipa sa, Dan Șucu a mai rămas pentru câteva minute în tribune după fluierul final al meciului.

La plecarea de la stadion, Dan Șucu a oferit o declarație care ar trebui să le dea de gândit jucătorilor rapidiști.

“Sunt prea mulți băieți de treabă la clubul ăsta și prea puțină fermitate. Nu vorbim la cald de plecarea lui Bergodi”, a spus Dan Șucu la finalul…

SURSA