Cu șanse mici la titlu pentru ultima parte a sezonului, ardelenii au fost eliminați din Cupa României și au rămas fără antrenor și fără președinte, după ce Adrian Mutu și Cristi Balaj și-au înaintat demisiile.

Neluțu Varga lucrează pentru a aduce un alt tehnician pe postul lăsat liber de Mutu, dar se poate alege și cu un alt președinte începând din sezonul următor.

Dani Coman: ”Vorbesc…

SURSA