Omul care a condus clubul Dinamo în perioada 1995-2012 s-a arătat deranjat de declarațiile făcute de Eugen Voicu, actualul acționar majoritar din ”Ștefan cel Mare”.
Borcea i-a oferit un răspuns pe măsură lui Voicu și i-a amintit acestuia de investițiile pe care le-a făcut în perioada petrecută la Dinamo, când a adus jucători ”cu nume” în fotbalul românesc”.
După ce a spus că Eugen Voicu





