Înotătorii masters de la CSM Arad au participat la două importante competiții, de unde s-au întors cu rezultate meritorii. La Bekescsaba, în Ungaria, a avut loc a XXIII-a ediție a ,,Memorialului Gaspar Ervin”, după o pauză de doi ani (datorită situației pandemice), unde au concurat sportivi din Ungaria, România și Slovacia. Înotătorii arădeni au obținut următoarele rezultate: Norbert Rusu a obținut medalia de bronz în…





