Foto: Arhiva

Pe la Nădlac zeci de persoane încearcă să iasă ilegal din România. Poliţiştii de frontieră din cadrul Punctului de Trecere a Frontierei Nădlac II au depistat 32 de cetăţeni provenind din diferite state din Africa și Asia care au încercat să treacă ilegal frontiera în Ungaria, ascunşi în două TIR-uri.
În ultimele 24 de ore, la Punctul de Trecere a Frontierei Nădlac II (autostradă) s-au prezentat pentru…

SURSA