Adrian Șut s-a declarat foarte fericit după victoria cu Universitatea Craiova, însă mijlocașul roș-albaștrilor a transmis un mesaj clar după derby-ul cu oltenii: echipa nu trebuie să se relaxeze întrucât nu este încă matematic campioană.
Adrian Șut: ”Nu trebuie să ne relaxăm, nu s-a jucat titlul!”
Totuși, fotbalistul crede că FCSB are capacitatea de a învinge orice echipă din play-off și a…





