În urma prăbușirii spectaculoase a ecosistemului Terra de săptămâna trecută, fondatorul Ethereum, Vitalik Buterin, spune că susține o idee despre cum să-i compenseze pe deținătorii de TerraUSD (UST).
Ajutor pentru deținătorii de UST din partea comunității crypto
Ideea a fost propusă pentru prima dată de un cont de Twitter numit PersianCapital și presupune prioritizarea celor mai mici deținători pentru a-i ajuta să reintre 100% în…





