Chiar dacă echipa sa a reușit să smulgă un punct din deplasarea de la Sfântu Gheorghe, Gică Hagi s-a arătat nemulțumit de evoluția elevilor săi din prima repriză a meciului.
”Regele” nu-și poate explica evoluția echipei sale din prima parte a jocului, dar spune că în a doua repriză campioana a arătat mai bine.
În următoarea etapă din Superligă, Farul Constanța va evolua în deplasare…





