Căpitanul giuleștenilor a avut un discurs direct despre umilința pe care a suferit-o în meciul cu CFR Cluj și a explicat ce trebuie să se întâmple de acum înainte.
“Nu am nicio explicație pentru prima repriză. Singura chestie pe care pot s-o spun, nici el (n.r.- arbitrul) nu a văzut foarte bine… Era aut pentru noi, dar a dat corner și de acolo a început dezastrul. O primă repriză de coșmar, în a doua…





